czwartek, 25 września 2014

Moje ulubione fanpageZ racji tego, że na Facebooku można mnie znaleźć dniami i nocami, bo podobno spędzam tam sporo czasu, (co nie jest prawdą) – postanowiłam zrobić krótki przewodnik po moich ulubionych fanpejdżach.

Kolejność jest absolutnie przypadkowa.

Chujowa Pani Domu  - strona, która już od początku działalności podbiła serce moje i wielu innych gospodyń domowych, które każdego dnia szukały tam rzeczowych porad na temat tego jak prowadzić dom, jak gotować, żeby wszystkim smakowało i jak sprzątać, aby efekt był wprost olśniewający. Słowem, chcesz zadowolić swojego faceta i sprawić aby inne gospodynie zazdrościły ci poradności? Śledź ten fanpage. Perfekcyjna Pani Domu to już przeżytek! Ale nie bądźmy seksistami, Chujowym Panem Domu też możesz być ;)

Źródło: https://www.facebook.com/ChujowaPaniDomu


          Faszyn From Raszyn – czyli świeżutkie nowinki ze świata mody wprost  od naszych wschodnich koleżanek i kolegów. Szukasz inspiracji? Nie wiesz co jest w tym sezonie na czasie? Chcesz wybrać najlepszą stylizację? Ta strona jest wprost stworzona do tego, aby pomóc takim zagubionym w świecie mody owieczkom jak ty. Cekiny, panterka, kabaretki, jeansowa mini to prawdziwe hity, nie tylko tego, ale każdego sezonu. Najlepsze outfity tylko w Rosji!


Źródło:https://www.facebook.com/faszynfromraszyn


      Wychodzisz na imprezę będąc Audrey Hepburn, wracasz jako Courtney Love – fanpage niestety mało aktywny, ale pokazujący prawdę z jaką większość z nas nie raz zmierzyła się idąc na imprezę. Po co marnować te długie godziny spędzone przed lustrem, skoro (nie oszukujmy się) często wracamy przypominając bardziej panią z przytułku dla ubogich niż piękność z telewizji.
https://www.facebook.com/pages/Wychodzisz-na-imprezę-będąc-Audrey-Hepburn-wracasz-jako-Courtney-Love     Polska - kraj kwitnącej cebuli – czyli wszystko o nas Polakach. Co tu dużo mówić? Trzeba zobaczyć, ale uwaga: można oślepnąć od nadmiaru cebulactwa. Duża ilość naszych ulubionych polskich Andrzejów, Januszów, Halin i Grażyn. Nie brakuje również klasyki czyli skarpet i sandałów. Polecam. 

   
https://www.facebook.com/KrajCebuli  

    

      Mądrości z Frondy - czyli fanpage, po przeglądnięciu którego u myślach wielu z nas pojawi się słynna internetowa sentencja: "I don't wanna live on this planet anymore". Dla niewtajemniczonych jest to strona skupiająca różne perełki z komentarzy i postów ukazujących się na portalu katolickim Fronda.pl. Od razu zaznaczę, że nie jestem żadnym gimboateuszem. Zapewniam, że nie trzeba nim być, żeby mieć niezłą beke z tego, co się tam wyprawia. 

https://www.facebook.com/MadroscizFrondy


1 komentarz:

  1. Perkenalkan, saya dari tim kumpulbagi. Saya ingin tau, apakah kiranya anda berencana untuk mengoleksi files menggunakan hosting yang baru?
    Jika ya, silahkan kunjungi website ini www.kumpulbagi.com untuk info selengkapnya.

    Oh ya, di sana anda bisa dengan bebas mendowload music, foto-foto, video dalam jumlah dan waktu yang tidak terbatas, setelah registrasi terlebih dahulu. Gratis :)

    OdpowiedzUsuń